Czy Wiesz Że Zakładając Konto Bankowe Możesz Jeszcze Na Tym Zarobić?

Banki oferują pieniądze za założenie konta bankowego

Banki w Polsce nie tylko oferują nam konta bankowe, często za 0 złotych, ale również możliwość zarabiania na tym, że założymy w konkretnym banku konto bankowe i wykonamy aktywność, taką jak: logowanie do bankowości, płatność BLIK, przelew na konto, regularne zakupy w sklepach.

Jakie kwoty bank wypłaci za taką aktywność? Mogą to być kwoty od 50 zł do nawet 600 zł. Wypłata następuje w okresie od pierwszego miesiąca korzystania z konta do kilku miesięcy do przodu w zależności od warunków, jakie trzeba spełnić.

Dlaczego banki płacą nam za założenie konta i aktywność?

Banki zainteresowane są, aby mieć pewnego klienta, który będzie korzystał z usług banku. Bank wie, że korzystanie z konta bankowego to tylko wstęp do późniejszej akcji reklamowej w kierunku założenia lokaty, wzięcia kredytu, inwestycji, ubezpieczenia. Musimy zdać sobie sprawę, że banki potrzebują nas, aby działać. My potrzebujemy konta bankowego i ewentualnie innych usług finansowych.  

Gdzie znajdę oferty banków z których zarobię pieniądze?

Przygotowałem dla Ciebie linki do stron banków, które zawierają oferty na założenie konta bankowego z bonusem za aktywność. Wystarczy tylko, że klikniesz w dany baner/link, otworzysz stronę i założysz konto bankowe zgodnie z instrukcją banku. 

Aha, możesz założyć konto bankowe w kilku bankach, a dzięki temu więcej zarobisz. Prawda, że to proste?

Sprawdź ile zarobisz od banku klikając w baner