Moja Kancelaria

Moja Kancelaria

We wrześniu 2009 roku założyłem Kancelarię Prawną LEXADVISOR. Miałem marzenie, aby stworzyć wyjątkowe miejsce, przyjazne osobom, które czują, że tracą płynność finansową i potrzebują wiedzy prawniczej, aby przejść przez zawirowania prawno-finansowe. Płynność finansowa nie dotyczy braku jakichkolwiek dochodów, ale nadmiaru zobowiązań względem dochodów właśnie. Przez te wszystkie lata wspólnie z moim zespołem pracowników i współpracowników opracowaliśmy strategie poprawy płynności finansowej. 

W ramach Kancelarii Prawnej LEXADVISOR zajmujemy się restrukturyzacją zobowiązań oraz doradztwem prawnym i biznesowym, a także prowadzimy postępowania sądowe oraz restrukturyzacyjne i upadłościowe. Celem tych postępowań jest wyprostowanie sytuacji finansowej oraz bardzo często ochrona majątku. Doradzamy jak w trudnych czasach prowadzić biznes i nie popaść w spiralę zadłużenia.

Zespół moich współpracowników przygotowany jest, aby posiadana przez nas wiedza prawnicza, ekonomiczna, biznesowa oraz bogate doświadczenie wykorzystywane były do tego, aby z sukcesem doprowadzić naszych klientów do bezpiecznej przystani finansowej.

Bardzo ważne jest dla mnie, aby obok zapoznania Państwa z konkretnymi rozwiązaniami i sposobami wyjścia z sytuacji kryzysowej, dać Państwu poczucie bezpieczeństwa oraz świadomość, że mają Państwo sojusznika w walce z utratą płynności finansowej.