5 korzyści z upadłości konsumenckiej

5 korzyści z upadłości konsumenckiej

Artykuły / Upadłość konsumencka

5 korzyści z upadłości konsumenckiej

Upadłość konsumencka to realna szansa na pozbycie się długów. Przedstawię Ci 5 korzyści z przeprowadzenia upadłości konsumenckiej.

1. Ochrona przed windykacją.
Rozpoczynając upadłość, masz prawną gwarancję, że wszystkie sprawy windykacyjne będą zakończone. Od momentu ogłoszenia upadłości nie odbierzesz już nigdy telefonu od windykacji.

2. Ochrona przed komornikiem.
Po ogłoszeniu upadłości, a to nastąpi w ciągu 3 miesięcy od rozpoczęcia współpracy ze mną, komornik umorzy prowadzone sprawy i odblokuje Twoje wynagrodzenie za pracę i rachunek bankowy.

3. Gwarancja umorzenia Twoich długów, nawet 80%.
Celem upadłości konsumenckiej jest oddłużenie Twoich zobowiązań, czyli sprawienie, że nie musisz spłacać całości swojego zadłużenia.

4. Spłacasz zadłużenie w bardzo korzystnych ratach.
Dostaniesz plan spłaty, czyli dokładną rozpiskę ile masz płacić każdemu z wierzycieli. Te wpłaty nie będą większe niż 30% Twoich dochodów.

5. Spokój psychiczny.
To największa korzyść, ponieważ osoby zadłużone marzą o dniu, kiedy nikt nie będzie do nich dzwonił, a długi po prostu znikną.

Upadłość konsumencka jest coraz bardziej popularna i korzystają z niej osoby, które do tej pory wzbraniały się przed tym, mając różne obawy. Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz poznać szczegóły.