Konsultacje

Konsultacje

Masz problemy finansowe? Bank wypowiedział Ci umowę kredytową? Otrzymujesz wezwania do zapłaty? Odbierasz telefony od firm windykacyjnych? Spodziewasz się komornika? Dostałeś zawiadomienie o wszczęciu egzekucji? Potrzebujesz uporządkować swoje finanse?

Gdy zadajesz sobie powyższe pytania, to czas, by skorzystać z moich usług.

Dlaczego potrzebujesz takich konsultacji? Pokażę Ci przyczyny Twoich problemów, wyjaśnię jakie masz prawa jako dłużnik, doradzę bardzo konkretne i skuteczne rozwiązania, przeprowadzę krok po kroku po wszystkich etapach problemów finansowych.

W jakich sprawach udzielam konsultacji? Zawsze wtedy, gdy doświadczasz problemów jako dłużnik, w sprawach bankowych, finansowych, nakazów zapłaty, roszczeń firm windykacyjnych, przedawnionych długów, komorniczych, egzekucji z nieruchomości, licytacji komorniczych, we wszystkich sprawach związanych z zadłużeniem i problemami finansowymi, na temat upadłości konsumenckiej i restrukturyzacji długów. Pomagam opanować Twoje finanse, miesięczne wydatki i zobowiązania, doradzam w sprawach planowania budżetu.

Konsultacji udzielam poprzez:
  1. Indywidualne spotkanie – mentoring. Mentoring prawno-finansowy to specjalistyczna, nowatorska i unikatowa usługa polegająca na indywidualnej rozmowie na temat problemów finansowych i poznaniu strategii wyjścia z długów. Opowiesz mi o swojej sytuacji, przedstawię Ci rozwiązania prawne, zbuduję Twoje przekonanie, że warto wyjść z długów, stworzymy plan wyjścia z problemów finansowych. Koszt godzinnego spotkania 500 zł. W celu umówienia się napisz do mnie maila na: kontakt@filippowroznik.pl.
  2. Rozmowa online przez telefon lub Skype. Koszt 30-minutowej rozmowy to 200 zł. W celu umówienia rozmowy napisz do mnie maila na: kontakt@filippowroznik.pl.
Pamiętaj:
  1. Masz problemy finansowe – napisz do mnie wiadomość: kontakt@filippowroznik.pl.
  2. Chcesz uzyskać profesjonalną poradę prawną, skonsultować się, znaleźć rozwiązania na swoje problemy finansowe – wypełnij formularz i postępuj zgodnie z dalszymi wskazówkami.
  3. Nasza rozmowa pozostanie tylko między nami – bycie dłużnikiem to nie wstyd.