Jak szybko poprawić budżet domowy?

Jak szybko poprawić budżet domowy?

money-1386301_1920
Artykuły / Budżet domowy

Jak szybko poprawić budżet domowy?

Jeśli ktoś mówi, że nie ma pieniędzy i nie stać go na coś, to w krótkim artykule pokażę, jak można w prosty sposób zarobić dodatkowe pieniądze i poprawić swój budżet domowy. Bieda to pewna mentalność, sposób myślenia złożony z samoograniczających się przekonań. Przekonań, które dotyczą myśli, że dana osoba nie zasługuje na lepsze życie, że nie ma szczęścia, że nikt jej nie sprzyja. Tymczasem, jeśli ktoś naprawdę chce, to znajdzie sposób, aby poprawić swoją sytuację. A jeśli ktoś naprawdę nie chce, to znajdzie wymówkę, która go w tym utwierdzi.

Jednym ze sposobów na poprawienie swojej sytuacji finansowej, po prostu na dorobienie paru groszy, jest szukanie rozwiązań w Internecie. Dziś już chyba każdy korzysta z Internetu i szuka tam tego, co go interesuje. Szukając w Internecie różnych opcji na dodatkowe dochody, można trafić na ofertę banków, które oferują darmowe pieniądze (tak, dokładnie darmowe, czyli nie żaden kredyt, limit, tylko żywa gotówka) tylko za to, że założymy w danym banku konto bankowe. Bank wypłaca prowizję za założenie konta bankowego nawet do 400 zł (!). Prowizja pojawia się na założonym koncie bankowym poprzez przelew z banku na nasze konto. Konta bankowe najczęściej są bezpłatne, a więc nie wiążą się z żadnymi opłatami. Ewentualnie trzeba zrobić jakąś transakcję kartą płatniczą, co przecież i tak robimy, chodząc do sklepu.

Chcąc zarobić dodatkowe pieniądze poprzez założenie konta bankowego i przyznajmy to – bardzo łatwe pieniądze – musimy jedynie podejść do tematu kompleksowo. Musimy wiedzieć, które banki to oferują oraz zebrać to w jednym miejscu. Przygotowałem dla Ciebie oferty 3 banków, które oferują solidne i bardzo łatwe pieniądze za założenie u nich konta bankowego:

  1. CitiHandlowy – premia 350 zł
  2. Alior Bank – premia 450 zł
  3. mBank – premia 450 zł

Jeśli pospieszysz się, to możesz zarobić dodatkowo 1250 zł tylko dlatego, że założysz konto bankowe. Niektórzy szukają dodatkowego etatu, aby tyle zarobić, wykonują ciężką pracę fizyczną, aby dorobić i jakoś opłacić wszystkie wydatki. A tu dzięki kreatywnemu podejściu można zarobić fajne pieniążki w krótkim czasie, bo – nie oszukujmy się – założenie konta bankowego nie wymaga jakiegoś specjalnego poświęcenia czasu. Wszystkie te oferty zresztą dotyczą założenia konta przez Internet.

Udostępniam Tobie link, w którym zawarte są wszystkie te trzy oferty. Wystarczy kliknąć w każdą z tych ofert i zacząć działać.

Tak oto możesz zdecydować, czy produktywnie wykorzystasz swój czas w Internecie, czy będziesz dalej narzekał, że świat Tobie nie sprzyja.