Obrona przed komornikiem
Menu
nowatorskie
podejście
do problemów
finansowych

Konsultacje

Masz problemy finansowe? Bank wypowiedział Ci umowę kredytową? Otrzymujesz wezwania do zapłaty? Odbierasz telefony od firm windykacyjnych? Spodziewasz się komornika? Dostałeś zawiadomienie o wszczęciu egzekucji? Potrzebujesz uporządkować swoje finanse?

Gdy zadajesz sobie powyższe pytania, to czas, by skorzystać z moich usług.

Dlaczego potrzebujesz takich konsultacji? Bo pokażę Ci przyczyny Twoich problemów, wyjaśnię Ci jakie masz prawa jako dłużnik, doradzę bardzo konkretne i skuteczne rozwiązania.

W jakich sprawach udzielam konsultacji? Udzielam konsultacji w sprawach bankowych, finansowych, nakazów zapłaty, roszczeń firm windykacyjnych, przedawnionych długów, komorniczych, we wszystkich sprawach związanych z zadłużeniem i problemami finansowymi, na temat upadłości konsumenckiej i restrukturyzacji długów. Pomagam opanować Twoje finanse, miesięczne wydatki i zobowiązania, doradzam w sprawach planowania budżetu.

Konsultacji udzielam poprzez:
  1. Konsultacje mailowe. Konsultacje mailowe przeprowadzane są po wypełnieniu formularza, który widzisz poniżej oraz wniesieniu opłaty 99 zł brutto.
  2. Indywidualne spotkanie w mojej kancelarii w Warszawie. Koszt godzinnej konsultacji na indywidualnym spotkaniu wynosi 200 zł brutto. Uzyskanie porady w ten sposób możliwe jest po wcześniejszym umówieniu spotkania – w tym celu napisz do mnie maila na: kontakt@filippowroznik.pl.
  3. Rozmowa przez Skype. Jeśli zależy Ci na rozmowie, a nie możesz przyjechać osobiście, to skorzystaj z konsultacji za pośrednictwem Skype. Koszt godzinnej rozmowy to 150 zł brutto. W celu umówienia rozmowy napisz do mnie maila na: kontakt@filippowroznik.pl.
Pamiętaj:
  1. Aby uzyskać poradę na indywidualnym spotkaniu – umów się na wizytę poprzez wysłanie zapytania o wolne terminy spotkania na: kontakt@filippowroznik.pl.
  2. Aby uzyskać poradę poprzez maila – wypełnij formularz i postępuj zgodnie z dalszymi wskazówkami.
  3. Aby uczestniczyć w rozmowie przez Skype – zapytaj o wolne terminy na: kontakt@filippowroznik.pl.