Obrona przed komornikiem
Menu
nowatorskie
podejście
do problemów
finansowych

Konsultacje

Masz problemy finansowe? Bank wypowiedział Ci umowę kredytową? Otrzymujesz wezwania do zapłaty? Odbierasz telefony od firm windykacyjnych? Spodziewasz się komornika? Dostałeś zawiadomienie o wszczęciu egzekucji? Potrzebujesz uporządkować swoje finanse?

Gdy zadajesz sobie powyższe pytania, to czas, by skorzystać z moich usług.

Dlaczego potrzebujesz takich konsultacji? Pokażę Ci przyczyny Twoich problemów, wyjaśnię jakie masz prawa jako dłużnik, doradzę bardzo konkretne i skuteczne rozwiązania, przeprowadzę krok po kroku po wszystkich etapach problemów finansowych.

W jakich sprawach udzielam konsultacji? Zawsze wtedy, gdy doświadczasz problemów jako dłużnik, w sprawach bankowych, finansowych, nakazów zapłaty, roszczeń firm windykacyjnych, przedawnionych długów, komorniczych, egzekucji z nieruchomości, licytacji komorniczych, we wszystkich sprawach związanych z zadłużeniem i problemami finansowymi, na temat upadłości konsumenckiej i restrukturyzacji długów. Pomagam opanować Twoje finanse, miesięczne wydatki i zobowiązania, doradzam w sprawach planowania budżetu.

Konsultacji udzielam poprzez:
  1. Indywidualne spotkanie – mentoring. Mentoring prawno-finansowy to specjalistyczna, nowatorska i unikatowa usługa polegająca na indywidualnej rozmowie na temat problemów finansowych i poznaniu strategii wyjścia z długów. Opowiesz mi o swojej sytuacji, przedstawię Ci rozwiązania prawne, zbuduję Twoje przekonanie, że warto wyjść z długów, stworzymy plan wyjścia z problemów finansowych. Koszt godzinnego spotkania 500 zł. W celu umówienia się napisz do mnie maila na: kontakt@filippowroznik.pl.
  2. Rozmowa online przez telefon lub Skype. Koszt 30-minutowej rozmowy to 200 zł. W celu umówienia rozmowy napisz do mnie maila na: kontakt@filippowroznik.pl.
Pamiętaj:
  1. Masz problemy finansowe – napisz do mnie wiadomość: kontakt@filippowroznik.pl.
  2. Chcesz uzyskać profesjonalną poradę prawną, skonsultować się, znaleźć rozwiązania na swoje problemy finansowe – wypełnij formularz i postępuj zgodnie z dalszymi wskazówkami.
  3. Nasza rozmowa pozostanie tylko między nami – bycie dłużnikiem to nie wstyd.